vivo Y78T üstün özellikleriyle geliyor!

Vivo’nun Çin’de Y serisi bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Y78, Y78+ ve Y78m’den oluşan Y78 serisinin bir parçası olması bekleniyor. Yaklaşan cihaz 3C sertifikasyon web sitesinde göründü.

Akıllı telefonun takma adının yanı sıra şarj hızını da ortaya koyuyor. Yaklaşan teklif Vivo Y78t’dir. Daha önce, aynı telefon TENAA sertifika sitesinde görülmüştü.

44W HIZLI ŞARJ İLE GELEBİLİR

Vivo Y78t, Çin’in 3C sertifikasyon web sitesinde V2312BA model numarasıyla görüldü. Cihazın şarj cihazı V4440LoA0-CN model numarasına sahip. Listeleme, cihazın 44W hızlı şarjı destekleyeceğini doğruluyor.

Bir Weibo kullanıcısı, yaklaşmakta olan Vivo Y78t’nin muhtemelen bu yıl Ağustos ayında Çin’de piyasaya sürülen iQOO Z8x’in yeniden düzenlenmiş bir versiyonu olacağını ekledi. Ek olarak, akıllı telefonun TENAA veritabanı 3C sertifikası ile aynı model numarasına sahip. Sertifikadaki görüntü cihazın önden ve arkadan tasarımını da ortaya koyuyor.

TENAA’ya göre Vivo Y78t, 50MP sensör ve ikincil bir lens barındıran Siyah renkli kare şeklinde bir kamera modülüne sahip. Ses düğmesi ve güç düğmeleri sağ tarafta yer alıyor ve ikincisi muhtemelen parmak izi tarayıcısı olarak ikiye katlanıyor. Ön tarafta, ortaya hizalanmış delikli bir ekran bulunmaktadır.

Vivo Y78t’nin temel özellikleri bilinmiyor, ancak gerçekten iQOO Z8x’in yeniden markalanmış bir versiyonuysa, 6,64 inç FHD + 120Hz ekrana, kaputun altında bir Snapdragon 6 Gen 1 SoC’ye ve 44W hızlı şarj destekli 6.000mAh bataryaya sahip olmasını bekleyebiliriz.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx