Survivor All Star 2024’de üçüncü eleme adayı belli oldu! ‘Mustafa Kemal’in ormanına kuzu değil aslan girdi’

MUSA CAN ÇAYAN- Survivor All Star’da ilk eleme adayı Hakan Hatipoğlu, ikinci eleme adayı Mustafa Kemal olmuştu. İki takımda da konsey sonrası ipler gerildi.  Takım içerisinde olumsuzluklar artmaya başladı. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

BOZOK SİNİRLENDİ

Kırmızı takımdan Bozok ile Mavi takımdan Yaman yarışmaya çıktı. Yaman oyunu kıl payı kazandıktan sonra Bozok çok sinirlendi. Bozok, “Sen buradasın da ben de ensendeyim. Bunu hiçbir zaman unutma” dedi. Yaman, “Hep ensemdesin abi, sıkıntı yok” cevabını verdi. Bozok “Havaya girme” sözlerinden sonra oyun alanınındaki topu havaya fırlatarak yerine geçti.

TAKIMLAR ARASI SESLER YÜKSELDİ

Oyun oynanırken Ogeday alana çok yakın olunca Kırmızı takımdan itiraz geldi. Merve Aydın sinirlenerek suluğunu fırlattığı anlarda Sercan Yıldırım ve Yasin Obuz olayı kendi açılarından yorumluyordu. Avatakar Atakan, Ogeday’ın yanına gelerek ne kadar yakın olduğunu ifade etti. Ogeday benzer olayların daha önce yaşandığını ifade etti. Bu oyunda bir çok kişi karşı karşıya gelse de sakinleşerek oyunu tamamladı.

MAVİ TAKIMDA GERGİNLİK

Oyun sonrası Hakan Hatipoğlu, “Sıkıntı şu bazı kişiler burada, bizim takımda ister istemez sende dahil iyi anlamda söylüyorum. Diyorsunuz ki mesela susun benimle kimse konuşmasın bunu yapmayın.” ifadelerini kullandı. Yasin Obuz, “En çok ben bağırıyorum” dedi. Hakan, “Sonda kimse konuşmasın deniyor ya bu iptal edilsin. Karşı taraf savaştığı için bizim de onlarla savaşmamız lazım” cevabını verdi. Yasin de “Rakibi bozun. Bana bağırmayın ben onu söylüyorum, bende.” ifadelerini kullandı.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor All Star’da dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Kırmızı takım 12-7’lik skorla dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu.

ELEME ADAYI

Mavi takımda konseyde en fazla ismi çıkan yarışmacı Batuhan oldu. Batuhan, Hakan Hatipoğlu ve Mustafa Kemal’den sonra 3. eleme adayı oldu. Batuhan şu ifadeleri kullandı:

Şu anda canımı sıkan tek şey iyileşmesini daha kısa sürede beklediğim bileğim canımı gerçekten sıkıyor. Bugünde son parkurda kendimi incittim biraz, böyle sıkıntı oluyor ama önümde 2-3 günüm var. Bunu iyileştirmek için elimden geleni yapacağım. Mustafa Kemal’in ormanına kuzu değil aslan girdi. Dördüncü adayı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx