2026’da Paranormal Activity Oyunu Geliyor ve İyi Olabilir

Oyunun, interaktif bir deneyimle korku ve gerilim severleri ekran başına kilitlemesi bekleniyor. Bu yeni girişim, Paranormal Activity serisinin geniş hayran kitlesini yeni bir maceraya davet ediyor ve oyunun gerçekten de iyi olabileceği konusunda umut veriyor.

Hatırlayanlar vardır Fear oyunu piyasaya sürüldüğünde bir çoğumuz karanlık odada korka korka son ses bu oyunu oynamıştık ve yeri geldiğinde çığlık atmıştık. Sonra Paranormal Activity filmi piyasaya sürüldü ve korkumuz kaldığı yerden devam etti. Son 20 yılın en başarılı korku filmi serilerinden biri olan Paranormal Activity yakında bir oyun konsolu için piyasaya sürülecek. Paramount Game Studios, DreadXP ve DarkStone Digital (yani tek geliştirici Brian Clarke) ile birlikte Paranormal Activity: Found Footage adlı bir korku oyunu yaratmak için güçlerini birleştirdi. Bu korku oyunu, 2026’da birden fazla platformda oyuncularla buluşacak.

Paranormal Activity: Found Footage, 2007’de başlayan ve yedi filmlik seride kurulan dünya ve hikayeyi temel alacak. Bu oyun, Paranormal Activity serisinin ilk sanal gerçeklik dışı oyunu olacak.

Adından da anlaşılacağı gibi, oyun filmlerdeki buluntu film formatını kullanacak. Şu an için ayrıntılar sınırlı olsa da, Paranormal Activity: Found Footage’ın, oyuncuların eylemlerine bağlı olarak korku yoğunluğunu ve türlerini dinamik olarak değiştirecek ileri düzey bir “perili ev sistemi”ne sahip olacağı söyleniyor. Dinamik korku sistemi kullanan birkaç oyun var, bunlardan biri de birkaç ay önce biraz ses getiren erken erişim oyunu Don’t Scream, dolayısıyla DarkStone Digital’in burada bu sistemi nasıl kullanacağını görmek ilginç olacak.

Clarke daha önce iyi eleştiriler alan birinci şahıs korku oyunu The Mortuary Assistant’ı yarattı. DreadXP’nin de ortak yöneticisi olan Clarke, X üzerinde “Son projem bir Paranormal Activity oyunu” diye yazdı. “Bu seriyi en başından beri sevdim ve benim korku tarzımı büyük ölçüde şekillendirdiği için bunu yapmak beni çok heyecanlandırıyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx