Sennheiser, yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı

Sennheiser, yeni kablosuz kulaklıklarını tanıttı

Sennheiser Sport True Wireless kulakiçi kulaklıklar, Avrupa dışında 130 $ ve Euro Bölgesi’nde 130 € olarak fiyatlandırılıyor. Sennheiser Sport True Wireless kulakiçi kulaklıklar, yüksek oktanlı ses performansı sunan spor odaklı bir cihazdır. Kulaklık başlıklarında maksimum konfor için üç boyutta kulak ucu ve dört boyutta kanat bulunur. Kulakiçi kulaklıklar, IP54 derecesi ile suya, tere ve toza dayanıklılık sağlar.

Sennheiser Sport, 7 mm sürücülere ve AAC, aptX, SBC ve Bluetooth 5.2 ile uyumlu bir Qualcomm yonga setine sahiptir. Şarj kutusu olmadan, kulaklıklar tek bir şarjla 9 saate kadar dayanabilir.

Sennheiser Sport kullanıcıları, Focus EQ ayarı aracılığıyla dinleme deneyimlerini özelleştirebilir. Dahili Uyarlanabilir Akustik sistem, kulakiçi kulaklıkların kapalı veya arkası açık kulaklıklar gibi ses çıkarmasını sağlar. Sennheiser Smart Control uygulaması, kullanıcıların cihazlarını bir akıllı telefon aracılığıyla kontrol etmelerini sağlar.

Sennheiser Sport True Wireless, 3 Mayıs’tan itibaren sevkiyata hazır olacak. Avrupa ve ABD’deki çeşitli pazarlarda satışa sunulacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.