Sabancı, Boğaz manzaralı yalısından paylaştı: “Sakın evde sıkıldık demeyin”

Arzu Sabancı, Boğaz manzaralı evinden ‘evde kal’ çağrısı çağrısı yaptı. Sabancı, “Sakın evde sıkıldık demeyin. Rahat nefes aldığını güne… Evinizde olduğunuza şükrederek, evde kalmaya devam” dedi. Sabancı’nın paylaşımı sosyal medyada tepki topladı.

Sabancı, Boğaz manzaralı yalısından paylaştı:

Arzu Sabancı, sosyal medya hesabından Boğaz manzaralı evinin manzarasının görselini paylaşarak insanlara evde kalma çağrısı yaptı.

Sabancı, paylaşımında şunları ifade etti:

“Aşı da olsanız, hastalığı geçirmiş, antikorunuz da olsa risk her zaman var. Evde kalmaya, işiniz müsaade ediyorsa sokağa çıkmamaya, çift maske ve mesafeye devam… Tam kapanma olmasa bile biz kendi irademizle tam kapanma yapabiliriz…Yaz aylarını, güzel günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden… Sakın evde sıkıldık demeyin. Rahat nefes aldığını güne… Evinizde olduğunuza şükrederek, evde kalmaya devam.

Sabancı’nın paylaşımı sosyal medyada tepki çekti.

sabanci-bogaz-manzarali-evinden-paylasti-sakin-evde-sikildik-demeyin-867344-1.

Arzu Sabancı’nın oğlu Hacı Sabancı da salgın günlerinde Boğaz manzaralı evinden spor fotoğrafıyla ‘Sakin ol champ…’ paylaşımıyla tepki toplamıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir