Mısra Öz’ün sağlık durumuna ilişkin doktorundan açıklama: Bulguları stabil

Çorlu Tren Katliamı’nda 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden ve koronavirüs nedeniyle yoğun bakımda olan Mısra Öz’ün sağlık durumuna ilişkin Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Ceyhun Solakoğlu, “Hastanın solunum ve dolaşım bulguları stabil seyretmektedir” açıklamasını yaptı.

Mısra Öz’ün sağlık durumuna ilişkin doktorundan açıklama: Bulguları stabil

Çorlu’daki tren katliamında 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’i kaybeden Mısra Öz’ün koronavirüs nedeniyle kaldırıldığı hastanede yoğun bakım tedavisi sürüyor.

Mısra Öz’ün sağlık durumu ile ilgili Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Ceyhun Solakoğlu açıklama yaptı.

Solakoğlu, açıklamasında, “Hastamız artan solunum sıkıntısı nedeniyle 17 Nisan 2021’de yoğun bakım servisine alınmıştır” dedi.

Solakoğlu, şunları ifade etti: “Halen yoğun bakım servisinde, sedasyon altında entübe ve mekanik solunum desteğinde tedavi edilmektedir. Hastanın solunum ve dolaşım bulguları stabil seyretmektedir.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir