Metin Gündoğdu açıkladı! Ordu’daki dev projede son durum

Yerinde gerçekleştirdikleri incelemeler esnasında açıklamalarda bulunan Gündoğdu, son dönemlerde Ordu’ya yapılan ve toplam yatırım bedeli 1 milyar 200 milyon TL ile şehrimizin en büyük yatırımı kabul edilen şehir hastanemiz %30 seviyelerinde tamamlandığını belirtti.

Şehir Hastanesi inşaat alanına yaptıkları ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin: “İlimize yapılan böylesine büyük bir yatırımı yerinde incelemek gurur verici. Şehir Hastanemizin 2023 yılı içerisinde faaliyete geçerek, kıymetli hemşehrilerimize hizmet etmeye başlaması için gece gündüz demeden gayret göstermeye devam ediyoruz. “dedi.

MUHALEFETİN TEK GÖREVİ BOŞ KONUŞMAK!

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Şehir Hastanesi inşaat alanında yaptığı açıklamada, Muhalefetin tek görevini boş konuşmak olduğunu ve bunu da sürekli tekrarladıklarını dile getirdi.

Açıklamalarına “Görmeyenlere göstermek, bilmeyenlere bildirmek, duymayanlara duyurmak için Şehir Hastanemizin inşaat alanına gelerek yerinde incelemelerde bulunduk. Muhalefetin alışkanlık haline getirdiği boş konuşmalarının devam ettiği zamanda, bizler Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” Diye sürdürdü.

CUMHURBAŞKANINA TEŞEKKÜR!

Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, İl Başkanı Halit Tomakin ve İlçe Başkanı Selman Altaş

“İlimize kazandırmış oldukları yatırımlar için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyor, İlimize ve çok kıymetli hemşehrilerimize hayırlı olsun diyoruz.”

ÇEVRE YOLU ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR!

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, İlçe Başkanı Selman Altaş, İl ve İlçe Teşkilatları Ordu Şehir Hastanesi ziyareti sonrası Çevre yolunda incelemelerde bulundular.

Çalışmaları yerinde inceleyen Gündoğdu ve Tomakin, Çalışmalar ile ilgili Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı ve Şantiye Şefinden bilgi alarak değerlendirmelerde bulundular.

AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin yapmış olduğu açıklamada, Çevre yolundaki çalışmaların hızla devam etmekte olduğunu, ilimize yapılan yatırımların her geçen gün artarak devam ettiğini dile getirdi.

Tomakin, yapılan yatırımlar için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’na teşekkür etti.

4 TÜNELDEN 3.’sünün ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu ise yaptığı açıklama da; Ordu çevre yolunun 2. Kısmında bulunan 4 adet tünelin 3.’sünün çalışmalarının devam ettiğini, çalışmaların hızlandırılması adına kamusallaştırmaların tamamlanması için elinden gelen gayreti göstereceğini belirtti.

Gündoğdu: “Dünya genelinde devam eden ekonomik sıkıntıya rağmen AK Parti İktidarı olarak çalışmalarımıza hız kesmenden devam etmekteyiz.

Ordu Çevre Yolunun Türkiye’de ki en büyük yatırımlardan biri olduğunu ve bu yatırım ile birlikte, AK Parti Hükümeti döneminde yapılan yatırımların sadece Ordu için 6 Milyar dolara yakın olduğunu belirtti.

“Muhalefetin sağda solda sadece konuştuğu sırada biz; Havaalanı, İlçe yolları, Çevre yolları, Hastaneler, Gençlik Merkezleri, Spor alanındaki faaliyetler, Çevre Şehircilik faaliyetleri ile milletimize hizmet için çalışmakla meşgul oluyoruz.” Dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.