Analistler İddialı: Sıradaki Büyük Meme Coin, Bu Olacak!

Altcoin Daily, yakın tarihli bir videoda, sıradaki büyük meme coin projesinin hangisi olacağını açıkladı. Analistler, FLOKI’nin kripto alanında büyük olacağına inandıklarını açıkladı. Floki’nin topluluğu, hayırseverliği ve faydası, Altcoin Daily’nin projeye olan yükseliş inancının ana nedenleri olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda FLOKI, neredeyse yüzde 40’lık bir yükseliş ile işlem görüyor. Yazıya geçmeden önce, bunların yalnızca analist görüşü olduğunu ve herhangi bir kesinlik taşımadığını belirtmekte fayda var. İşte detaylar…

Analistler, bu meme coin için umutlu

Birden fazla analisti bünyesinde barındıran Altcoin Daily, bugün erken saatlerde yüklenen en yeni YouTube videosunda, Floki (FLOKI)’den bahsetti. Analistler, FLOKI hakkındaki bazı düşüncelerini ve neden meme coinin “büyük” olacağını düşündüklerini paylaştı. Altcoin Daily, FLOKI’nin kriptodaki bir sonraki en iyi şey olacağına dair inançlarını desteklemek için özellikle Floki’nin geniş topluluğuna, fayda ve hayır kurumuna atıfta bulundu.

Altcoin Daily, Floki’nin ekosisteminin, en az altı temel kullanım alanı aracılığıyla insanlara mali durumlarının kontrolünü vermeyi amaçlayan topluluk odaklı bir ekosistem olduğunu açıkladı. Bu tekliflerden bazıları Valhalla Metaverse play-to-earn oyunu, Floki NFT koleksiyonu ve Floki ön ödemeli kartları içeriyor.

Altcoin Daily, hayırseverlik açısından bakarken Floki’nin hayırseverlik konusunda büyük adımlar attığını ortaya koydu. Video, Floki’nin Nijerya, Laos, Guatemala ve Gana dahil olmak üzere dünyanın dört ülkesinde dört okul inşa ettiğini paylaştı. Proje ayrıca, az gelişmiş her ülkede bir okul inşa etmeyi planladıklarını da kamuoyuna açıkladı.

FLOKI’nin 45 binden fazla üyesi var

Son olarak, topluluk Floki’nin çok ciddiye aldığı bir konudur. Floki topluluğu, 45.000’den fazla güçlü küresel bir topluluk. Kendi açıklamalarına göre, Floki’yi dünyanın en popüler kripto para birimi haline getirmeyi misyon edinmişlerdir. Ayrıca Floki adını kitlelere ulaştırmak için birden fazla platformda sosyal medya baskınları gerçekleştirdikleri bilinmekte.

Bu, özellikle Floki’nin büyük pazarlama ve işbirliklerine olan bağlılığını gösterdiği için Altcoin Daily’nin dikkatini çekti. Videonun sonunda Altcoin Daily, Floki’nin bir sonraki bireysel kripto benimseme dalgası için katalizör olacağına inandıklarını da belirtti. Şu anda FLOKI, son 24 saat içinde yüzde 44,92’lik bir fiyat artışının ardından CoinMarketCap’in trend listesinde yer aldı. Meme coin yaklaşık 0,000047 dolar değerindeydi.

Topluluk, adını bir Viking karakterinden alan Floki’ni onuruna kendisini “Floki Vikingleri” olarak adlandırıyor. Floki, topluluk çabalarını ciddiye almaya söz veriyor. LunarCrush’ın sosyal katılım liderlik tablolarında ilk 10’a birkaç kez girdi. Floki ayrıca FlokiFi Locker isimli varlık dolabı protokolü için Chainlink, Trader Joe, ApeSwap gibi önde gelen kripto projeleriyle ortaklık kurmuştur.  Ancak, son olarak, bunun yalnızca bir analist görüşü olduğunu belirtmekte fayda var. Yani yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda yatırım yapmalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir